tel. 661-709-005

Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom

10 czerwca 2021

Nasza placówka realizuje grant pn. Zwiększenie bezpieczeństwa personelu i pacjentów Centrum Rehabilitacyjno- Pielęgnacyjnego i Opiekuńczego dla Chorych na Stwardnienie Rozsiane „Ostoja” poprzez doposażenie stanowisk pracy w urządzenia i środki ochrony osobistej zabezpieczające personel i pacjentów przed Covid-19 w ramach projektu „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom”.

Cele główny grantu: poprawa bezpieczeństwa mieszkańców/pacjentów i pracowników Centrum Rehabilitacyjno- Pielęgnacyjne i Opiekuńcze dla Chorych na Stwardnienie Rozsiane „Ostoja” Filia nr 1 Fundacji na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.

Wartość grantu wynosi 10 000 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Okres realizacji grantu: od 16.03.2021 r. do 30.06.2021.

W wyniku realizacji grantu nastąpi doposażenie placówki Centrum Rehabilitacyjno-Pielęgnacyjne „OSTOJA” w sprzęt i wyposażenie niezbędne do walki z epidemią i jej skutkami oraz  doposażenie stanowisk pracy personelu placówki Centrum Rehabilitacyjno-Pielęgnacyjne „OSTOJA” oraz jej mieszkańców i pacjentów w środki ochrony indywidualnej niezbędnych do przeciwdziałania epidemii COVID-19.

Projekt „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Społeczny. Bezpieczny dom” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020,Oś Priorytetowa 9 Region spójny społecznie, Działanie 9.2 Usługi społeczne i zdrowotne, Poddziałanie 9.2.1 Usługi społecznei zdrowotne w Regionie.

Realizatorem projektu jest Województwo Małopolskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Pozostałe artykuły

19 lutego 2024
W związku z brakiem możliwości przekazania 1,5% podatku za rok 2023 na naszą Fundację oraz jej podopiecznych przedstawiamy instrukcję oraz najczęściej zadawane pytania co należy dalej zrobić. INSTRUKCJA DLA PODOPIECZNYCH
12 lutego 2024
INFORMACJA ZARZĄDU FUNDACJI IM. BŁOGOSŁAWIONEJ ANIELI SALAWY W KRAKOWIE NA TEMAT AKTUALNEJ SYTUACJI W FUNDACJI Szanowni Podopieczni Fundacji im. Błogosławionej Anieli Salawy, w nawiązaniu do oświadczenia Zarządu Fundacji z dnia
05 grudnia 2023
Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy również w tym roku organizuje spotkanie Wigilijne dla podopiecznych . Chcielibyśmy zapewnić nie tylko ciepły posiłek, ale również możliwość rozmowy
26 września 2023
  10 września 2023 roku odbył się kolejny piknik w Sieprawiu. W tym roku wydarzenie miało bardziej publiczny i otwarty charakter. Dziękujemy gminie Siepraw za świetną organizację imprezy.  Dziękujemy również podopiecznym
24 sierpnia 2023
Jak co roku nasza Fundacja wspólnie z Gminą Siepraw organizuje coroczny piknik nazywany niegdyś "Siepraw bez Barier". W tym roku wydarzenie staje się bardziej publiczne i dostępne, a odbędzie się
08 sierpnia 2023
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych prowadzi ogólnopolską i anonimową ankietę internetową dot. turystyki osób ze szczególnymi potrzebami. Zwrócono się z do nas z prośbą, o rozpowszechnienie wśród osób z niepełnosprawnościami
01 czerwca 2023
Z przyjemnością ogłaszamy, iż nasza Fundacja po raz kolejny otrzymała dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na realizację zadania związanego z ofertą Bezpłatnego Poradnictwa dla Osób z Niepełnosprawnościami. Oferta
04 maja 2023
W dniach 21.04-23.04.2023 r. w Krakowie odbył się coroczny bieg "Cracovia Maraton". To już 20 edycja tego wydarzenia. Z największą przyjemnością informujemy, iż Piotr - nasz podopieczny wziął udział i
05 kwietnia 2023
  Serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych ! Z tej okazji zamieszczamy również życzenia Wielkanocne, napisane przez podopiecznych naszej Fundacji. Wszystkiego dobrego ! 1. Wielkanoc 2019; 2. W porze Wiosny; 3.
06 marca 2023
   Każdego roku 11 lutego w Światowy Dzień Chorych nasza Fundacja organizuje dla swoich podopiecznych autokarową wycieczkę do Częstochowy.    Głównym punktem programu była uroczysta msza w intencji chorych i ich podopiecznych
01 lutego 2023
26 stycznia 2023 r. zorganizowaliśmy wspólne kolędowanie . Uczestnicy przynieśli swoje instrumenty, a czas umilił nam zaproszony muzyk, który grał najsłynniejsze kolędy. Dziękujemy za liczne przybycie .

FUNDACJA

NA RZECZ CHORYCH NA SM