Wspomóż fundacje przez

Odwiedź nasz profil na Facebook

Baza zabiegowa

Centrum „Ostoja” specjalizuje się w rehabilitacji osób z problemami neurologicznymi tj: Stwardnienie rozsiane, udary mózgu, parkinsonizm. Usprawniamy również pacjentów ortopedycznych np. po złamaniu kręgosłupa, endoprotezach kolanowych, biodrowych.
Placówka jest dostosowana do osób poruszających się na wózkach inwalidzkich z dużą niepełnosprawnością ruchową.
Prowadzimy ćwiczenia indywidualne i grupowe dopasowane do potrzeb i możliwości pacjenta.
Opieramy się na nowoczesnych metodach pracy (PNF, Bobath). Posiadamy na wyposażeniu: stół do pionizacji, wózek pionizacyjny, rotory elektryczne, manualne, cykloergometry, szerokie leżanki do ćwiczeń Bohath, balkoniki i przyrządy do nauki i doskonalenia chodu, piłki oraz taśmy do ćwiczeń, materace, ugul.

Posiadamy również pracownie fizykoterapii, gdzie wykonujemy zabiegi z zakresu:
-elektroterapii
-laseroterapii